Anioły pod Tatrami (4)

Już po raz czwarty Anioły zagoszczą w Zakopanem!

Galeria pod Makiem oraz Restauracja Javorina zapraszają na czwartą edycję Aniołów pod Tatrami!

Wernisaż wystawy będzie miał miejsce 17 grudnia (sobota) o godzinie 19.00 przy ul. Strążyskiej 1 w Zakopanem. Chcielibyśmy po za uroczystym otwarciem nowej ekspozycji przeprowadzić przedświąteczne rozśpiewanie, które poprowadzą: Karolina Sypniewska, Piotr Majerczyk (Siwy dym), Grzegorz Kapcia i Jerzy Romanek

Anioły pod Tatrami to projekt artystyczny dedykowany zarówno Zakopiańczykom jak i turystom, którzy zechcą spędzić czas Świąt Bożego Narodzenia, Sylwestra bądź zimowy urlop w Zakopanem. Honorowy patronat nad wystawą objął Burmistrz Miasta Zakopane.

Chcielibyśmy również tego wieczoru znowu zrobić wspólnie coś dobrego. Tym razem pragniemy wspomóc długotrwałe leczenie naszej koleżanki Izy Soroczyńskiej – absolwentki Szkoły artystycznej im. Kenara w Zakopanem. Podczas wernisażu przeprowadzimy aukcję artystycznych „fantów”. Iza aktualnie jest w szpitalu po jednym z zabiegów. Po wyjściu czeka ją kolejna operacja, ale kiedy, tego jeszcze nie wie nikt, gdyż w pierwszej kolejności jej organizm musi się podreperować, aby znieść kolejne trudy leczenia.

Wszystkie prezentowane na wystawie prace są na sprzedaż.

Wystawa została objęta patronatem medialnym: 

Tygodnik PodhalańskiInforgramRegion Tatry kalendariumZakopanedlaCiebie.plWatra.plMalopolskaOnline.plPodhale24.pl 

Organizatorzy:
Galeria pod makiem, Restauracja Javorina

anioly poster