Czego nie należy robić przed tatuowaniem skóry?
To, jak spędzisz swój dzień przed dniem wizyty w studiu tatuażu, będzie mieć przełożenie na przebieg tej wizyty oraz na to, jaki efekt ci ona zapewni. Koniecznie zastosuj się więc do pewnych podstawowych zasad. Są one dokładnie takie same dla wszystkich osób odwiedzających studio tatuażu Warszawa w celu ozdobienia swojej skóry.

Dzień przed wizytą nie powinieneś spożywać napojów alkoholowych. Nic ci się nie stanie, jeżeli nie wypijesz tego jednego piwa czy dwóch drinków, dlatego lepiej po prostu odmów sobie wysokoprocentowych trunków, które zwiększają przepływ krwi i przez to mogą doprowadzić do rozlewania się tuszu umieszczanego na skórze. Jeszcze gorszym pomysłem będzie picie alkoholu w dniu samego zabiegu. Niektórzy w ten sposób próbują się znieczulać i radzić sobie z ogarniającym ich lękiem, ale jeśli tylko tatuator zobaczy, że jesteś pod wpływem, z całą pewnością odmówi wykonania tatuażu na twoim ciele i poprosi cię o zmianę terminu wizyty.

Ogólnie rzecz biorąc na ten dzień przed robieniem tatuażu powinieneś odpuścić sobie intensywniejsze ćwiczenia i postawić na odpoczynek i regenerację. Spróbuj też porządnie się wyspać, a przed wizytą zjedz coś odżywczego i nawodnij organizm.