Chociaż główną pracą fotografów ślubnych jest po prostu obsługa wesel, bardzo często oferują nam oni także wykonanie prawdziwych sesji plenerowych. Skorzystajmy z nich i wcześniej je zaplanujmy, myśląc głównie o tym, gdzie je wykonać, aby były one bardzo oryginalne.

Prawdopodobnie ze swoim partnerem mamy takie miejsca, które posiadają dla nas szczególną wartość. Może być to park, w którym po raz pierwszy się spotkaliśmy, czy nawet szkoła, w której razem się uczyliśmy. Teoretycznie Fotograf ślubny Wrocław sam z siebie nie zaproponowałby nam takich lokalizacji, jednak to nie znaczy, że są one złe i niewłaściwe. Jeśli bowiem dla nas mają one jakieś znaczenie, z przyjemnością obfotografujemy się właśnie na ich tle.

Nie korzystajmy natomiast z tych miejsc, w którym zazwyczaj wykonuje się takie zdjęcia. Większość par młodych tworzy je bowiem na tle parków, lasów czy na torach, zatem nie są to lokalizacje oryginalne. My możemy postąpić zupełnie inaczej, uzyskując zupełnie inne i niepowtarzalne fotografie.