Oglądamy chętnie naszą telewizję. Chcielibyśmy jednak mieć większą możliwość doboru kanałów, za które będziemy płacić. Ciągle jest niestety tak, że płacimy za programy, które tak naprawdę nas nie interesują ale znajdują się w pakiecie, który mamy wykupiony wraz z innymi ważnymi dla nas kanałami telewizyjnymi. Czy jest jakiś sposób na to, aby uniknąć niepotrzebnej naszym zdaniem opłaty?

Można powiedzieć, że takie rozwiązanie istnieje. Jednak nie będziemy wtedy płacili w ogóle za telewizję, którą oglądamy. Darmowa telewizja internetowa jest czymś, na co wszyscy od dawna czekaliśmy. Jest to szansa na to, aby cieszyć się swoimi ulubionymi programami telewizyjnymi nie płacąc za nie ani grosza.
Coraz powszechniejszy dostęp do takiej darmowej telewizji w sieci, doprowadza do tego, że niektórzy zaczynają rezygnować ze standardowego sposobu odbioru kanałów telewizyjnych. Sieci kablowe i satelitarne zauważają, że konkurencja w świecie online zaczyna zyskiwać na sile i znaczeniu. Ciekawe jak sytuacja potoczy się dalej.